Kategorizálás
Kapacitás
4 fő
Tárgy felülete
48 m2
Kert felülete
100 m2
A Crikvenicában található Apartment Angelika tengerre néző erkéllyel és légkondicionálóval rendelkezik. Ingyenes Wi-Fi áll rendelkezésre. Az apartmanban 1 hálószoba, egy kanapéval felszerelt nappali, műholdas TV, felszerelt konyha étkezővel és egy zuhanyzós fürdőszoba található.
Idegenforgalmi adó
Az ár tartalmazza
Bejelentkezés
től 16:00 órá
Kijelentkezés
óráig. 10:00 órá
Előleg (előleg)
0% - A foglalás biztosításához előleg nem szükséges
Fizetési módok
Házigazda Basic
Hirdető óta 2013.
Utolsó bejelentkezés
: 20.06.2023.
Hirdetésmegtekintés: 28766
Mobiltelefon
+385995994770
Beszélünk
Horvát, Angol, Német
Kiemelt szállás
Cel Crikvenica
Hozzászólás és értékelés a tartózkodásról - Apartman Angelika
Tippek a vélemény írásához
Írja be benyomásait, tartózkodásának értékelését és megjegyzéseit, és megkönnyítse a jövőbeli vendégek számára, hogy Horvátországban megtalálják az ideális szállást. A kellemes és gondtalan vakáció eltöltésének megfelelő hely kiválasztása néha nehéz feladat, ezért felhívjuk Önt, hogy adja meg az összes hasznos információt és a vakáció összbenyomását.
Minél több információt mond el nekünk, annál jobb!
- A szállásleírás, képek és egyéb információk megfelelnek a tényleges állapotnak?
- A szállás és a szállásegység tiszta, rendezett és rendszeresen karbantartott?
- A házigazda kedves, barátságos és mindig kész segíteni?
- Tetszett néhány kiegészítő szolgáltatás, tevékenység vagy látnivaló?
- Mi imponált a legjobban a szálláson és azon a helyen, ahol nyaralását töltötte?
- Ajánlaná ezt a szállást családjának és barátainak?
Amikor megjegyzést ír, legyen őszinte, és koncentráljon minden olyan információra, amely a többi vendég számára előnyös lesz.
Fontos jegyzet : A személyes adatok (név és e-mail), a becenév kivételével, nem kerülnek közzétételre, és csak a szállás tulajdonosának szolgálnak vendégazonosításként.